PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 405
ocen
7,5 10 1 259405
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Najlepsze w tym filmie jest to, że tak naprawdę można przy nim odpocząć od otaczającego nas bezwzględnego i kierującego się głównie nauką i zdrowym rozsądkiem świata. Pierwsze minuty filmu i już w głowie pojawiają mi się myśli: "Cooo? dom unoszony w powietrze przez balony? niemożliwe", "nawet jeśli byłoby możliwe to od razu zostałyby wysłane jakieś policyjne helikoptery by ściągnąć szalonego staruszka na ziemię", "co z ciśnieniem? jedzeniem? toaletą?" i mnóstwo, mnóstwo innych. Przez kolejne sceny powoli zaczynałam się przyzwyczajać do myśli, że to przecież bajka, tu wszystko jest możliwe. I to jest naprawdę cudowne. Zero ograniczeń.
Sama fabuła animacji jest na pewno wyjątkowa i mimo, że nie jestem dzieckiem, świetnie się podczas niej bawiłam. Ciekawie wykreowana postać Russela, Mr Fredricksen - wiarygodnie przedstawiony, wszystkie elementy filmu do siebie pasują, czyli jest tak jak lubię ;)
Polecam !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones