PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 411
ocen
7,5 10 1 259411
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Dlaczego jak główny bohater spotkał swojego idola z dzieciństwa to ten idol był młodszy od niego
skoro w dzieciństwie był dużo starszy????? Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.

ocenił(a) film na 9
Nosferatu8

Prowadził aktywny tryb życia: polował na zwierzęta, dużo biegał, uprawiał aerobik, wynalazł aparat tłumaczący psią mowę, więc być może wynalazł też eliksir odmładzający. ;> A tak serio, to nie wiem.

DarthDream

Wcale nie był od niego młodszy. Może po prostu w lepszej formie.

Nosferatu8

Był chudy, wysuszony i wysoki, miał pewnie z 85 lat, a pan Fredricksen miał z 70.

brzask_8

a raczej 83 i 68 (:

ocenił(a) film na 7
Nosferatu8

Toć to bajka. Równie dobrze mogę zapytać dlaczego dziadek przez pół filmu ciągnie za sobą dom na sznurku ;]

ocenił(a) film na 7
ReadyFreddie

No! Tym bardziej że w pierwszych scenach jego starości ledwo co prychał.

ocenił(a) film na 7
ReadyFreddie

Bzdura. Nie myl założonej przez autorów fikcji ściśle związanej z gatunkiem filmowym z błędami fabularnymi. Nie można się przyczepić do tego, że ktoś wymyślił dinozaury i one faktycznie żyją w "parku jurajskim", ale już można się dziwić, że te potrafią otwierać drzwi np.

ocenił(a) film na 7
Vincent02

Więc dziwią Cię dinozaury otwierające drzwi, ale dziadek z chatką na plecach już jest ok?

Rozumiem, że chodzi Ci o różnicę między celowymi zamierzeniami reżysera a błędami, ale na prawdę w przypadku tej jak i wielu innych bajeczek nie zwracam uwagę na takie pierdółki i zwyczajnie dobrze się bawię, z powrotem staję się dzieciakiem chłoniącym obraz i nie widzącym nic dziwnego w gadających psach a o takich babolach jak parę lat wte czy wewte nie wspomnę. I Tobie też to polecam, bo wydaje mi się, że doszukiwanie się takich rzeczy na prawdę odbiera obrazowi troche magii :)

ocenił(a) film na 10
Nosferatu8

Do tematu należy podejść z punku widzenia biologicznego. A dokładnej jedna osoba w wieku 60-kilu czy jak podobno ma główny bohater 70 lat bardziej zchorowana, w gorszej formie i wyglądać starzej niż osoba mająca 85 lat. Ten idol głównego bohatera latał sterowcem polował był aktywny w dużo lepszej formie więc starość go mniej doświadczyła niż młodszego staruszka. Przykład z życia mój dziadek miał 84 lata jak zmarł rok temu i był bardzo schorowany a dziadek mojej żony ma obecnie 88 a na naszym weselu 2 lata temu bawił się do 6 rano.
Po prostu każdy ma inny organizm więc to nie jest taka bajka w bajce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones