PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 366
ocen
7,5 10 1 259366
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Smutno i wesoło

ocenił(a) film na 7

Animacja dla dzieci, ale z wieloma dorosłymi aspektami. Nie jest głupią bajką w stylu "obejrzyj i zapomnij" Mój 5 letni syn w trakcie oglądania wielokrotnie zadawał mi pytania w stylu " gdzie podziała się ta pani". Każdy wie że bajki od pixara to uczta dla oczu, nie inaczej jest tutaj,a dodatkowo w tej animacji dochodzi jeszcze wspaniała muzyka. Niemniej całość odstaję troszkę od takich hitów jak "Potwory i Spółka" czy "Auta" czy "Ratatuj".

manfredos

Zgadzam się, to wyjątkowy film. Relacja małżeństwa... Wielka miłość... Wzruszyłam się. Zabawnych momentów też nie brak.

ocenił(a) film na 10
manfredos

Ten film jest zdecydowanie LEPSZY od "Ratatuj", "Potworów i spółki", a tym bardziej od beznadziejnych i nijakich "Aut".

ocenił(a) film na 9
Trojden

Auta byly slabe. Co do tych 2 tez sie zgodze ze lepszy, ale te dwa tez trzymaja poziom :)

ocenił(a) film na 10
Kierol

"Ratatuj" bez wątpienia trzyma poziom, a "Potwory i spółka" są dosyć nierówne. Np. czarne charaktery są słabo nakreślone, choć główny bohater i cała fabuła są całkiem fajne. Dziewczynka momentami jest wkurzająca. Film dobry na jednorazowe obejrzenie, choć nie jest film, do którego bym lubił wracać. "WALL-E", "Odlot", "Toy Story" i "Ratatuj" można oglądać wiele razy i się nie nudzi, podobnie jak większość tradycyjnych, rysunkowych filmów Disneya i część filmów Dream Works.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones