PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 252
oceny
7,5 10 1 259252
7,9 34
oceny krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

A potem im dalej, tym gorzej. Latające w samolotach psy? Niestety, wątek z pilotem strasznie zepsuł mi seans. Mimo wszystko (ocena podwyższona za początek) 7/10.

ender140

Dokładnie. Początek filmu niszczy duszę, a potem jest coraz gorzej, aż do "wielkiego" finału z beznadziejnym czarnym charakterem i jego beznadziejnymi psami. Ja daję wysoką ocenę 6 i to tylko ze względu na sceny początkowe i scenę jak przeglądał album ze zdjęciami. Ptak i skaut fajni, ale na wielki minus czarny charakter. A największy minus to te psy. Festiwal żenady kończą psy w samolotach.

Mam wrażenie, że Pixar obojętnie czy zrobi film dobry, czy mocno średniawy, ma Oskara w kieszeni. Dobrze, że przynajmniej Auta nie wygrały, ale są tak słabe, że dupa boli, nikt się nie nabrał i akademia nie mogła naciągnąć oceny i dać Pixarowi statuetki za ten syf...
Pixar za byle co dostaje statuetki, ale jak zrobił film bardzo dobry - Potwory i spółka, to przegrał z filmem na poziomie humoru robotników z fabryki krasnali ogrodowych, czyli Shrekiem. Szkoda, że ich kolejny zdecydowanie udany film - Toy Story 3 - powstał wtedy, kiedy za konkurencję miał jeszcze lepszych Zaplątanych, bo film samych Disneyów jest lepszy od filmu Pixara, ale Tangled przynajmniej przegrali z naprawdę dobrym filmem i można jakoś przełknąć gorzką pigułkę.

Na teraz ranking Pixara wygląda u mnie tak:

1. Wall-E 8,5/10
2. Potwory i spółka 8/10
3. Toy Story #3 8/10
4. Gdzie jest Nemo? 6/10
5. Odlot 6/10
6. Ratatuj 5/10
7. Dawno temu w trawie 5/10
8. Toy Story #1 4/10
9. Auta 3/10
10. Iniemamocni 2/10

No to mi jeszcze zostały do obejrzenia Toy Story 2, Merida i Uniwersytet Potworny. Aut 2 nawet kijem nie tknę, skoro mówią, że jeszcze gorsze od jedynki.

kendo777

No cooo Ty, Iniemamocni byli świetni!

ocenił(a) film na 8
kendo777

beznadziejny ranking

ocenił(a) film na 8
kendo777

Nie jestem w stanie pojac jak takie swietne animacje mogą mieć u Ciebie takie niskie noty.

ocenił(a) film na 6
czarna404

Zgadzam się !!!

kendo777

Jak można oceniać tak nudny i płytki film jak Wall-E tak wysoko. Toy Story i Potwory wg. mnie wymiatają całą konkurencję. Nie weim też czym się kierowałeś ustawiając Toy Story tak nisko i dając mu cztery. To była absolutna rewolucja kinowa - pierwszy film zrobiony techniką CGI, do tego wciągająca i pamiętna historia

ocenił(a) film na 7
ender140

Początek inny niż wszystkie a reszta taka sama jak Shrek czy Epoka Lodowcowa. Ktoś chce bardzo iść z nim a ten go nie chce i tak w kółko w tych bajkach.

ender140

"Latające w samolotach psy?" Przecież to jest film animowany. Wymyślona historia, bajka. Równie dobrze można się zastanowić nad tym dlaczego ten dom w ogóle poleciał.

ocenił(a) film na 6
ender140

Zgadzam się z Tobą, początek animacji mnie zafascynował. Miałem nadzieję na naprawdę dobre kino, niestety później wszystko się spieprzyło. Jego ukochanej marzeniem była podróż do Ameryki Płd i jak to w życiu bywa zawsze pojawiały się bieżące wydatki i z tym się w pełni zgadzam. Natomiast skoro było tak krucho z kasą to mogli przecież od razu zawiesić te balony i pofrunąć w nieznane.
Druga sprawa to ich idol z dzieciństwa, który staje się czarnym charakterem również duży minus. Dziadek z kolei wraca na stare śmieci, a całą wyprawę trafia szlag. Zniszczony potencjał...

ocenił(a) film na 6
ender140

Zgadzam się . Początek jest naprawdę genialny . A potem im dalej tym gorzej . Ale żałośnie robi się dopiero pod koniec . Psy latają w samolotach , gościu zostaje w cudzym domu , który może spaść i połamie se kości , a wtedy starszy pan musi mieszkać na ulicy .... Podsumowując : Dużo zmarnowanego potencjału i krok wstecz w stosunku do poprzednich dzieł PIXARA.
Też jest jestem trochę wkurzony , bo w 2001 r. to "Potwory" powinny wygrać . A w 2009 r. "Koralina" .
A oto mój ranking :
1. Toy Story 1-3 10/10
2. Dawno temu w trawie 9+/10
3. Ratatuj 9+/10
4. W głowie się nie mieści 9+/10
5. Gdzie jest Nemo 9/10
6. Gdzie jest Dory 9/10
7. Potwory i spółka 9/10
8. Iniemamocni 9/10
9. Wall'e 9/10
10. Auta 8/10
11. Uniwersytet Potworny 8/10
12. Auta 3 8/10
13. Odlot 7/10
14. Auta 2 6/10
15. Dobry dinozaur 1/10
Co do "Meridy widziałem tylko zakończenie i myślę , że jak zobaczę w całości będzie naprawdę świetnie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones