PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 405
ocen
7,5 10 1 259405
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Jak dla mnie Pixar = Nowatorstwo. Każdy film Pixara to ciekawy scenariusz, niebanalne pomysły + powalająca grafika (z każdym filmem coraz lepsza). Wystarczy spojrzeć jakie opowieści wyszły ze studia Pixar: każda jest inna (nie licząc kontynuacji). Filmy Pixara to sztuka, widać inwencje twórców, jak bawią się forma i treścią, używają rożnych technik czerpią garściami z historii sztuki. Nie wszyscy te klimaty wyłapią, ja jestem za pan brat z historią sztuki wiec to widzę; świetne jest to że w filmach Pixara jest wiele poziomów: dla każdego coś miłego.
Zawsze lubiłem animacje i oglądam ich dużo, właściwie wszystkie które się teraz pojawiają ale na żadną nie czekam tak jak na Pixara :)

MikeWodzowski

Zgadzam się w 100% Każda nowa produkcja PIXARA to wydarzenie. WALL-E postawił poprzeczkę bardzo wysoko, nie tylko dla całego rynku ale również dla samego studia, przeniósł filmy animowane na totalnie inny poziom. Widać że UP to kolejny krok w inna stronę niż wszyscy się spodziewają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones