PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 366
ocen
7,5 10 1 259366
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Dlaczego główny bohater zrobił w tym lesie dzikie wysypisko?
Do tego zniszczył skalne słupy, i porzucił dom - kolejne dzikie wysypisko. W tym domu zapewne
rzeczy które nie ulegną degradacji przez następne 1000 lat). Po tym wszystkim wrócił do miasta
zadowolony z siebie.

ocenił(a) film na 9
java_ff

Pewnie dlatego, żeby uratować siebie, chłopca, pieska i ptaszka. Cena życia zwierzątek była wyższą niż dom. który miał dla niego ogromną wartość sentymentalną i środkowisko, które nie byłoby potrzebne, gdyby nie żyjące tam stworzenia, dla których to zrobił

Tygrysek_

No nie wątpię, że zrobił to dla siebie. Ale w tym właśnie problem. To jest bajka dla dzieci, wiec powinna promować właściwe zachowania.
Bezmyślne niszczenie środowiska naturalnego, tylko dlatego, że ja i moje zwierzaki chcemy mieć fajnie i wygodnie nie jest chyba właściwym zachowaniem.
Środowisko naturalne nie jest niszczone dlatego, że ktoś je niszczy na złość innym, tylko dlatego, że ma to w dupie :)
Tak jak bohater tej bajki. Zniszczył, naśmiecił i poszedł dalej. To nie jego problem. Niech inni się martwą.

ocenił(a) film na 9
java_ff

Masz rację, jak najbardziej zniszczył środowisko naturalne, ale wiesz, myslę, że kierował się nie tyle tym, żeby On sam oraz Jego zwierzaki miały fajnie, tylko żeby uratować te zwierzaki i chłopca, żeby przeżyli, myślę, że w Jego sytuacji zrobiłabym to samo, wybrałabym mniejsze zło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones