PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 366
ocen
7,5 10 1 259366
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Masakrycznie się zawiodłem. Myślałem, że będzie super animacja jak wszystkie Pixarowskie twory, a tu co? Pojechałem na to z klasą. Jak to na wycieczkach po 10 minutach wszyscy zaczęli gadać. Ja próbowałem oglądać, bo chciałem wiedzieć o co w tym filmie chodzi. Podsumuję tak: Zmarnowane ~ półtora godziny.

ocenił(a) film na 7
Bowen

I to już dużo mówi o Twoim przedziale wiekowym.

ocenił(a) film na 10
Bowen

obejrzyj sobie w samotności lub z kochaną osobą gdy już się dowiesz czegoś o życiu :)

ocenił(a) film na 8
Bowen

No cóż, nieodpowiednie warunki do oglądania tego filmu, ale najwyraźniej też wiek i dojrzałość emocjonalna.

ocenił(a) film na 8
uwieziona

Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Tylko dojrzałość emocjonalna i warunki. Ja jak obejrzałem film miałem 15 lat. Teraz mam 16 i moja ocena to 9(dałbym 9+ ale się nie da). Więc proszę, nie obrażaj od razu wszystkich nastolatków.

ocenił(a) film na 8
Istari

To miałam na myśli, tylko krócej i może lepiej to ująłeś. To wszystko się ze sobą wiąże. Po odp. Bowena widzę, że wiek najwyraźniej nieodpowiedni, bo powiało kompletną niedojrzałością od niego (tym razem wiek dostosowany do stopnia dojrzałości jak mniemam), jak i kompletnym nierozumieniem tematu (czemu poniekąd nie można się dziwić) i fakcie oceniania filmu mimo, iż jest ona zaniżona przez pryzmat złych warunków. Będąc odp. i dojrzałym, powinien obejrzeć ten film w spokoju itd. a dopiero później oceniać. A On jeszcze się tym chwali, jaki jest dziecinny i nieodpowiedzialny. Szkoda słów...Więc nie obrażam wszystkich nastolatków, tylko Jego konkretnie. Myślę, że powyższa wypowiedź pozwoliła Ci mnie i mój pkt widzenia lepiej zrozumieć. A Tobie gratuluję, że pomimo młodego wieku tak odebrałeś ten film. To wcale nie jest taki banalny i łatwy w zrozumieniu film animowany, jakby się mogło wydawać. Pozdrawiam serdecznie:)

ocenił(a) film na 9
uwieziona

co ty gadasz.......

ocenił(a) film na 8
karol-ja

Źle sformułowane pytanie.

ocenił(a) film na 9
uwieziona

Widzisz gdzies znak zapytania mądralo?

ocenił(a) film na 8
karol-ja

Nie muszę.

ocenił(a) film na 10
Bowen

Dla mnie bez wątpienia najlepszy film roku 2009. Nawet na nim płakałem, a jestem na etapie -ści.
Byłem wielce uradowany z Oskarów dla tej produkcji. Bo zasłużył sobie ten film na nie jak żaden inny.

ocenił(a) film na 10
Martin von Carstein

Cudowna bajka :-))) Właśnie przed chwilą skończyłam ją oglądać i trochę mi głupio przed samą sobą, bo płakałam jak dziecko ;-D

ocenił(a) film na 10
rapi_aga

Na tej bajce aż wypada trochę popłakać ;))

ocenił(a) film na 9
Bowen

ogarnij się chłopie :)

Bowen

Bowen w tej bajce chodzi o rzeczach możliwych i niemożliwych ponieważ każdy umiera a ta bajka troszeczkę ma tego w sobie . Niemożliwe - bo dom nie może latać dzięki balonom xd .

ocenił(a) film na 10
Bowen

Człowieku ogarnij się, nie dojrzałeś chyba do tej animacji :P ma w sobie wszytko, emocje, humor, akcje i przygodę :) Wzruszenie przy tym dziele Pixar'a jest obowiązkowe. Nie umiem przekazać... tego co czułem oglądając to dzieło z dopiskiem arcy- :)) Byłem pozytywnie zaskoczony gdy w końcu znalazłem chwilę na tą animacje i nie żałuję ani minuty z oglądania, a muzyka była rewelacyjna :)

ocenił(a) film na 8
Oddin

Może z trochę innej bajki, ale częściowo podobna tematyka: "Nazywam się Khan", gorąco polecam:)

Oddin

A ja Ci chciałem podziękować za użycie słowa "animacja", zamiast dziecinnego, niewłaściwego czy też mylącego określenia "bajka" :).

Mnie takie dewaluowanie filmów tym słowem "bajka" mocno razi. To też świadczy o osobie, która idzie na taką łatwiznę intelektualną nie umiejąc znaleźć bardziej właściwego słowa na określenie tego typu filmu. Ja to odbieram jako niezastanawianie się nad tym jakich słów się używa. Taka niedbałość w dobieraniu słów.

Sorki za "wykład" i że pod Twoim postem ;).

ocenił(a) film na 10
Bowen

Uznajmy jego post za marną prowokację.

ocenił(a) film na 10
Bowen

To jest dowód na to, że do kin nie powinno wpuszczać się gimnazjalnego bydła.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
rock79

Oj przepraszam, ale ja akurat jestem gimnazjalistą i uważam ten film za jeden z lepszych. Nie sądziłem że tak będzie ale nawet na nim płakałem, te przebłyski życia głównego bohatera wywarły na mnie wielkie wrażenie.
To że jeden gimnazjalista zachowuje się jak bóg wie kto nie oznacza od razu że inni też.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
BEOWULF680

proszę nie obrażać ludzi mieszkających na wsi! Oni muszą wywalać gnój z chlewa i mają wyższy iloraz inteligencji oraz są bardziej elokwentni niż autor tego pożal się Boże, tematu :D

nillvo

haha masz w pełni racje

ocenił(a) film na 8
rock79

Nie każdy gimnazjalista jest idiotą. Co prawda to prawda - większość, ale nie wszyscy.

bobo553

podobne troche do epoki lodowcowej

frediksen maniek
ras sid
as diego
fred dzidzia
doberman soto

też to zauważyliście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones