PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 405
ocen
7,5 10 1 259405
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

5 / 10

ocenił(a) film na 5

Za początek można filmowi dać 9 / 10. Ale im dalej, tym gorzej, aż do samego końca, gdy po raz kolejny widz dowiaduje się, że jedynym sposobem poradzenia sobie z oponentem jest jego fizyczna eliminacja.

Newerherdow

Zgadzam się. Punkt wyjścia jest bardzo oryginalny i autentycznie wzruszający, ale gdzieś tak od 30 minuty zaczyna się nieskrępowany popis autorów animacji i jednocześnie głęboki sen scenarzystów. Akcja stoi w miejscu i dąży donikąd, postacie są irytujące, a gagi tak słabe że nie pamiętam żebym uśmiechnął się choć raz w czasie całego filmu. A uczepienie się motywu gadających psów to już kompletna pomyłka.

ocenił(a) film na 8
Newerherdow

Przecież to jest bajka,elementy akcje połączone z refleksją dotycząca miłości i uczuć. Dziecko nie może się nudzić,a każdego wątku z przeszłością widza nie zrozumie i wtedy wkracza ktoś z rodziny (rodzice,starsze rodzeństwo) i tłumaczy dziecku,rzeczy których nie zrozumiał albo zaciekawiły go.

Napisałeś to z perspektywy dorosłego widza,to tak jakby dziecko napisało że w Ojcu Chrzestnym za mało było akcji.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

jak najbardziej sie zgadzam, to nie jest film przeznaczony tylko dla dorosłych, zarówno dzieci jak i ich rodzice znajdą tu cos dla siebie.jak dla mnie genialna animacja, 10/10.

ocenił(a) film na 8
mati8877

Bardzo mi się podobał ten film ale nie wiem czemu drugi raz już by mi się nie chciało go oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones