PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 411
ocen
7,5 10 1 259411
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

polecam sprawdzić ocenę na IMDB, tutaj jest żenująco niska.
Up>Toy story 3

użytkownik usunięty
Marcinekk

Up >>> Król Lew,
Pixar >>> Disney

Up > Toy story 3
Up < Król Lew

użytkownik usunięty
Zuzulek

Król Lew to słabiutka animacja bez żadnych ambicji

Dla mnie Król Lew to film dzieciństwa <3

użytkownik usunięty
Zuzulek

mój też ale i tak nigdy im się nie nie zachwycałem, tak sobie historia o zemście młodego lwa. Co druga animacja Pixara jest ciekawsza i mądrzejsza.

Nie możesz powiedzieć, że Król Lew niczego nie uczy. Zresztą zarobił mnóstwo kasy i był naprawdę sławny. A niedawno leciał ponownie w kinach. Nie każda bajka Pixara ma takie powodzenie.

użytkownik usunięty
Zuzulek

a czego niby uczy? tego aby mścić się na zabójcach swoich bliskich. A to że film zarobił kupę kasy nie jest żadnym wyznacznikiem jakości

ocenił(a) film na 9

chodzi o zemste, jak w kill billu... sory musiale mto napisac ;p w dziecinstwie tez sie tym podniecalem znacyz lion king ale teraz wole odlot albo wall-e, mulan itd moge do jutra wymienic

użytkownik usunięty
statnik

z tą różnicą że Kill Bill ma zaskakującą fabułę i mistrzowskie sceny walki

ocenił(a) film na 9

ide spac, dobranoc

statnik

walle to najgoesza z wszystkich bajek

Zgadzam się, ale muzyka i piosenki świetne.Poza tym- nic specjalnego.

Można nie rozumieć animacji? Jak widać można...

użytkownik usunięty
dawo160496

a kto tu nie rozumie animacji?

"historia o zemście młodego lwa" musiałeś nie zrozumieć lub nieuważnie oglądać skoro tak napisałeś. Przecież Simba się nie mści na Skazie stacza z nim wygranął walkę by jako prawowity dziedzic tronu odzyskać należną sobie pozycję. Ma szanse go zabić, ale tego nie robi. Król Lew nie jest o zemście.

ocenił(a) film na 6
dawo160496

Król lew to adaptacja Hamleta... jak można tego nie wiedzieć...

król lew to najlepsza ze wszystkich bajek

dawidking2

Odlot jak dla mnie :)

ocenił(a) film na 10
dawidking2

LK jest słaby. Kung Fu Panda 2 wygrywa pod każdym możliwym względem z 'Królem Lwem'.
Chociaż... piosenki z LK w polskiej wersji są na bardzo wysokim poziomie.

Pamiętam, że od dziecka uwielbiałem też Hieny, mają fajny charakter.


Po mimo że nie lubie odlotu - to chyba jest na wyższym poziomie niż LK...

Gdyby nie fakt, że Król Lew opowiada o super wyglądających zwierzakach i posiada genialnie skonstruowane postaci:
Simba - szczególnie jako dziecko
Nala,
Timon,
Hieny,
Rafiki

To myśle, że Odlot był by o wiele lepszy niż LK.

Warto też wspomnieć, że w Królu Lwie widz ma wrażenie, że wszystkie te rzeczy mogą mieć miejsce w świecie realnym - zachowane są chociażby zasady fizyki. W przeciwieństwie do Odlotu - ludzie - Latający na balonach dom... ten motyw jest conajmniej debilny... ale cała reszta? Dla mnie spooko!

I jeszcze jedno - uwielbiam Giacchino, gdyby nie on to LOST był by zupełnie innym serialem, a ODLOT zupełnie innym filmem.

Artemisek

Zdążyłem zmienić poglądy.

Teraz KFP 2 4Ever.

ocenił(a) film na 10
dawidking2

I słusznie - a KFP2 to najlepszy sequel animacji jaki do tej pory powstał, i jedno z niewielu animowanych arcydzieł.

Artemisek

Jedyna animacja która znajduje się w moich trzech ulubionych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones